Вентилятор Центробежный Среднего Давления ВР 287-46
Вентилятор ВР 287-46 (ВЦ 14-46) №8 ел/дв 11/750
Тиск – 1200-1050 Па
Продуктивність – 9,8-22 тис.м³/год
Габаритні розміри вентилятора (мм) - 1456 Х 1150 Х 1443
Також може випускатися у вибухозахищеному виконанні.
Температура навколишнього середовища від мінус 40˚С до плюс 40˚С (для вентиляторів у тропічному виконанні плюс 45 ˚С).
Загальні відомості про вентилятор ВР 287-46 (ВЦ 14-46):
- вентилятор середнього тиску;
- компактний;
- висока продуктивність;
- 32 вперед загнуті лопатки («беличье колесо»);
- спіральний корпус «улитка»;
- одностороннього всмоктування;
- напрямок обертання робочого колеса – праве або ліве;
- положення корпусу – 0˚, 45˚, 90˚, 135˚, 180˚, 270˚, 315˚.
Призначення вентилятора ВР 287-46 (ВЦ 14-46):
- вентиляційні системи;
- системи кондиціювання;
- системи охолодження механізмів;
- системи повітряного опалення;
- системи сушки;
- інші санітарно-виробничі цілі.
Вентилятор ВР 287-46 (ВЦ 14-46) встановлюється:
- на елеваторах та інших агропромислових комплексах;
- у виробничих приміщеннях;
- у цехах;
- у магазинах та торгових центрах;
- у приватних будинках та міських квартирах;
- в офісних будівлях;
- у ресторанах чи місцях громадського харчування;
- у комерційних будівлях;
- на інших промислових підприємствах.
| Характеристики | |
| Тип вентилятора | Вентилятор середнього тиску |
| Номер вентилятора | №8 |
| Матеріал вентилятора | вуглецева сталь |
| Конструктивне виконання | 1 |
| Фазність | 3-фазний (380 В) |
| Потужність двигуна, кВт | 11,0 |
| Оберти двигуна, об/хв | 750 |
| Min продуктивність, тис. м3/год | 9.8 |
| Max продуктивність, тис. м3/год | 22 |
| Max тиск, Па | 1200 |
| Min тиск, Па | 1050 |
| Вага, не більше, ніж (кг.) | 418,0 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина (В, мм) | 1456 |
| Довжина (L, мм) | 1150 |
| Висота (Н, мм) | 1443 |
Вентилятори радіальні ВР 287-46
(аналог ВЦ 14-46; ВР 15-45: ВР 300-45) призначені для переміщення повітря та інших газових сумішей, агресивність яких щодо вуглецевих сталей звичайної якості не перевищує агресивність повітря, з температурою до +80⁰С, які містять пил та інші тверді домішки в кількості не більше, ніж 100 мг/м3, а також не містять липких і волокнистих матеріалів.
Вентилятори використовуються у стаціонарних системах кондиціонування повітря, вентиляції, повітряного опалення виробничих і житлових будівель, а також для інших санітарно-технічних і виробничих цілей.
Корпус: Сталь углеродистая;
Производитель: Горизонт (Украина)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Горизонт |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Состояние | Новое |
- Цена: 45 084 ₴


