Автоматичний програмований тижневий терморегулятор з вбудованим датчиком використовується при монтажі системи опалення UDEN-S (обігрівачі комплектації «стандарт» (без шнура і вилки)). Дозволяє точно задавати температуру в приміщенні в залежності від часу доби і дня тижня, що забезпечить додаткову економію і комфорт. Особливістю даного програматора є ведення статистики споживання електроенергії для обліку і контролю ваших витрат.
3 режими роботи: ручне керування, таймер і від'їзд. Є функція блокування управління - захист від дітей. Має зручний інтерфейс на чотирьох мовах (українська, російська, англійська, німецька).
Робочі характеристики:
Діапазон............................................5...35 °З (по повітрю)
Напруга живлення...........................220 В
Максимальний струм навантаження................16 А
Основні розміри.............................75×75×38 мм
Максимальна потужність навантаження......3 000 Вт
Колір корпусу......................................білий
*Зверніть увагу! В комплект не входить виносний датчик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DS Electronics |
| Страна производитель | Украина |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дисплей | Да |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Область применения терморегулятора | Инфракрасные обогреватели |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение сети | 220~230 В |
Информация для заказа
- Цена: 1 596 ₴

