Терморегулятор призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних плівковими системами електричного опалення, з використанням виносного датчика температури.
BHT 306 - це цифровий програмований терморегулятор з механічними кнопками на панелі управління і великим LCD-дисплеєм, з датчиком температури повітря і виносним термодатчиком, для внутрішнього монтажу.
Терморегулятор Heat Plus BHT 306 - це цифровий, програмований кнопковий терморегулятор для інфрачервоних панельних обігрівачів та інших систем опалення.
Модель: BHT 306
Монтаж: В підрозетник
Потужність максимальна 3200 ВА
Сила струму: 16A
Датчик темп. повітря: є
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heat Plus |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дисплей | Да |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Ширина | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 226 ₴

