Бренд: TSSL
• Гарантія: 5 років
• Струм навантаження: 16А
• Потужність навантаження: 3,5КВт
Таймер тижневого програмування.
Із прив'язкою до реального часу.
Максимальний струм навантаження: 16 А.
Максимальна потужність навантаження: 3000 Вт.
Режим затримки включення.
Функція лічильника робочих годин.
Кількість комбінацій під навантаженням: щонайменше 50000 циклів.
Кількість комбінацій без навантаження: не менше ніж 100000 циклів.
Габарити без упаковки (ВхШхГ): 12,4 х5, 7х8, 3 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TESSLA |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Высота | 124 мм |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Длина | 57 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная сила тока | 16 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Инфракрасные обогреватели |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
Информация для заказа
- Цена: 479 ₴


