Терморегулятор призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних плівковими системами електричного опалення, з використанням виносного датчика температури.
iTeo4 - це цифровий програмований терморегулятор з кнопкової панеллю керування і великим LCD-дисплеєм з датчиком температури повітря і виносним термодатчиком для внутрішнього монтажу.
Цифровий терморегулятор з сенсорною панеллю керування, великим LCD-дисплеєм і можливістю програмування iTeo4 випускається під ТМ Heat Plus. Він призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних плівковими системами електричного опалення Хіт Плюс.
Основні особливості терморегулятора:
- Дизайн терморегулятора нагадує сучасні смартфони.
- Сенсорна панель управління.
- LCD-дисплей з підсвічуванням екрану, легко читається навіть в темряві.
- По периметру корпус окантований хромовоною рамкою.
- Передня панель додатково покрита акрилом, для захисту від подряпин
- Зручне програмування (5 днів +2 дні або 6 днів +1 день).
- Управління одним натисканням кнопки регулювання температури.
- Збереження налаштувань при виключенні терморегулятора.
- Проста установка в стандартні підрозетники.
Таймер:
Так
Робоча напруга, В:
140-240 ± 10%, 50-60 Гц
Макс. потужність, кВт:
3,2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heat Plus |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дисплей | Да |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Ширина | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 679 ₴

