тут ваш опис
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 750 мм |
| Высота | 2070 мм |
| Основные | |
| Вес | 170 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Изоляция | без ізоляції |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Максимальная температура воды | 95 С° |
| Максимальний тиск у баку | 3 бар |
| Объем (л) | 800 |
Информация для заказа
- Цена: 19 800 ₴

