Вентиляційні труби
У даній групі представлений широкий асортимент вентиляційних труб високої якості!
Область застосування:
- Вентиляція;
- Кондиціонер;
- Опалення;
- Газові котли;
- Сауни;
- Димоходи;
- Зливостік
Матеріал:
- Пластик;
- Плівка ПВХ /утеплені, не утеплені/;
- Оцинкована сталь /утеплені, не утеплені/;
- Нержавіюча сталь /утеплені, не утеплені/;
- Алюміній
Види:
- Жорсткі;
- Напівжорсткі;
- Гнучкі
Деякі труби мають шумо і тепло ізоляцію
Якісні та надійні вентиляційні труби
Якість вентиляції будинку, квартири або комерційного/промислового приміщення впливає не тільки на самопочуття та стан здоров’я мешканців, а також на санітарно технічний стан будівлі. І, якщо вентиляційна система – це легені вашого дому, то вентиляційні труби – це судини, якими циркулює повітря. Правильно підібрані та змонтовані такі конструкції можуть значно зменшити ваші витрати на опалення та кондиціювання приміщення, створити комфортний мікроклімат всередині будівлі.
Види вентиляційних труб
Труби є одним з ключових елементів вентиляційної системи. Вони відрізняються між собою за формою, матеріалами та призначенням.
Найбільш поширеними при облаштуванні вентиляційних систем є саме круглі труби. Вони відрізняються простотою монтажу та мають ідеальну аеродинаміку. Відмінно підходять для традиційних інтер'єрів та систем вентиляції та кондиціонування.
Якщо говорити безпосередньо про вид вентиляційних труб за особливостями та заводськими характеристиками, виділяють:
- Жорсткі (оцинковка, нержавіюча сталь, пластик) або напівжорсткі (сучасні пластикові системи: Flexivent, Navi Flex, ***). Відрізняються доволі міцною конструкцією. Підходять для облаштування стандартних вентиляційних систем. Напівжорсткі, при потребі, можно згинати під час монтажу, що полегшує роботу в складних умовах. Однак забезпечують максимальну надійність під час пересування повітря трубами.
- Гнучка витяжна труба (гофра) (алюміній (до 300⁰C), нержавіюча сталь (до 700⁰C), фольгірована та ПВХ пльонка). Незамінна для облаштування складних вентиляційних конструкцій. Її можна використовувати для з'єднання труб з різними діаметрами або для підключення вентиляційних виходів до віддалених приладів. Фольгірована пльонка також буває і утеплений варіант (мінеральна вата або синтепон)
За матеріалом вентиляційні труби також поділяються на кілька категорій:
- Сталеві. Міцні та довговічні. Їхня стійкість до корозії та високих температур робить їх чудовим вибором для промислових систем та кухні. Виготовляються з оцинкованої або нержавіючої сталі. Останні варіанти легко витримують підвищену вологість у приміщенні.
- Пластикові труби. Легкі та довговічні, а також стійкі до корозії. Їхня мала вага та простота монтажу роблять їх популярним вибором для житлових приміщень. Пластикові вентиляційні короба мають невелику висоту (від 55 до 90мм), за рахунок цього, часто використовують їх при монтажу в підвісних стелях, а також побутових кухнях.
- Алюмінієві труби. Так само легкі, втім, міцні та надійні. Завдяки естетичному зовнішньому вигляду їх часто встановлюють в житлових приміщеннях, облаштовуючи сучасні інтер'єри.
Сфери використання вентиляційних труб
Вентиляційні труби виконують різні функції, залежно від їх розташування та типу вентиляційної системи, зокрема:
- Для системи вентиляції. Витяжні труби для вентиляції забезпечують ефективний повітрообмін у приміщеннях, створюючи комфортні умови для проживання та роботи. Їхнє використання поліпшує якість повітря, знижує рівень вологості, підвищує енергоефективність будівлі. Сюди також належать труби для витяжок, використовуючи які, ви забезпечуєте швидке та ефективне видалення диму, пари та запахів, що утворюються під час приготування їжі.
- Для кондиціонерів. Облаштовуючи систему кондиціонування житлових, комерційних або промислових приміщень, потрібно використовувати міцні труби. Найкращим чином для цього підходять сталеві або пластикові формати, що забезпечують безперебійне правильне пересування повітря.
- Система опалення, у тому числі газові котли. Тут потрібно вибирати витяжні труби, які здатні витримувати не лише підвищене навантаження, але й широкий діапазон температур. В тому числі гарячу пару.
Також часто вентиляційні труби застосовуються під час облаштування димоходів у заміських будинків, зливостоку, саун тощо.
Як вибрати вентиляційну трубу
Вибір труби на вентиляцію залежить від декількох ключових факторів:
- Призначення. Визначте, для яких умов використання необхідна вентиляційна труба: кухня, ванна кімната, промислове приміщення тощо.
- Матеріали. Оберіть матеріал, який відповідає умовам експлуатації та дозволяє облаштувати довговічні системи.
- Розмір та діаметр. Виберіть витяжну трубу відповідного діаметра виходячи з потрібної крайності об'єму повітря для Вашого приміщення, або зателефонуйте до нас по консультацію та прорахунок.
- Ціна. Встановіть свій бюджет і знайдіть оптимальний варіант, який поєднує якість та доступну вартість.
Де купити вентиляційні труби
Купити вентиляційні труби у Києві (Київської області) та по всіх городах України (за виключенням тимчасово окупованих) Ви можете просто зараз на нашому сайті. Інтернет-магазин пропонує доступний широкий асортимент конструкцій різних типів і матеріалів. Щоб замовити труби, оберіть необхідні формати, згідно з Вашими вимогами та потребами конкретної системи. Після чого – оформіть замовлення (або зателефонуйте нашому спеціалісту по консультацію) та очікуйте доставку.
Труби під витяжку є важливими елементами системи вентиляції, що забезпечують ефективний повітрообмін та підтримання комфортного мікроклімату в приміщеннях. Правильний вибір таких конструкцій гарантує їхню довговічність та надійність всієї системи. Купуючи вентиляційні труби, звертайте увагу на якість продукції та обирайте перевірених постачальників, щоб забезпечити ефективну та безперебійну роботу вашої системи вентиляції. Правильно зроблена вентиляція Вашого приміщення, це запорука якісного мікроклімату будівлі, та захист від зайвої вологи та запобігання плесняви та неприємних запахів.