
Вентилятор канальний Вентс ТТ Сайлент-М 315 EC, шумо - тепло ізоляція, 1фаза, 306Вт, 1995м3/год
43 873 ₴
- В наявності
- Код: 10012-ТТСайлент-М 315 EC
+380 (73) 522-01-97
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вентилятор канальний змішаного типу Вентс ТТ Сайлент-М 315 EC, шумо - тепло ізоляція, 1фаза, 306Вт, 1995м3/год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 19.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Споживана потужність | 306 Вт |
| Витрата повітря | 1095 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2880 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Колір | Чорний |
| Напруга мережі | 220~230 В |
| Теплоізоляція | Так |
| Шумоізоляція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал з полімерним покриттям |
| Продуктивність | 1995 куб. м/год |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Частота обертання | 2508 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 873 ₴

