
Вентилятор канальний змішаного типу Вентс ТТ Сайлент - М 150, однофазний, 52Вт, 555м3/год
11 989 ₴
- В наявності
- Код: 10012-ТТ Сайлент- М 150
+380 (73) 522-01-97
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вентилятор канальний змішаного типу Вентс ТТ Сайлент - М 150, однофазний, 52Вт, 555м3/год
Два швидкісних режими
Шумо - тепло ізоляція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Споживана потужність | 52 Вт |
| Витрата повітря | 555 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2310 об/хв |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | Чорний |
| Швидкість | 2 |
| Теплоізоляція | Так |
| Шумоізоляція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал з полімерним покриттям |
| Напруга мережі | 220~230 В |
| Спосіб установки | канальний, настенний, стельовий, настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 989 ₴




