
Вентилятор канальний змішаного типу Вентс ТТ Сайлент - М 315, однофазний, 330Вт, 2050м3/год
25 056 ₴
- В наявності
- Код: 10012-ТТ Сайлент- М 315
+380 (73) 522-01-97
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вентилятор канальний змішаного типу Вентс ТТ Сайлент - М 315, однофазний, 330Вт, 2050м3/год
Два швидкісних режими
Шумо - тепло ізоляція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Витрата повітря | 555 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2310 об/хв |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Чорний |
| Напруга мережі | 220~230 В |
| Швидкість | 2 |
| Теплоізоляція | Так |
| Шумоізоляція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура довкілля | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Метал з полімерним покриттям |
| Продуктивність | 2050 куб. м/год |
| Спосіб установки | канальний, настенний, стельовий, настінний |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Частота обертання | 2430 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 056 ₴




