Піч камін Duval EM 5128 "євро буржуйка"
Піч-камін (Турбо) для опалення і приготування їжі
В наявності є варіант даної печі чорного кольору - Duval EM-5127BL
- Паливо - дрова / вугілля
- Опалювальна площа - 70-80 м2
- Габарити, ГхВхШ - 51x77x48 см
- Маса - 64 кг
- Потужність, номінальна (дрова) - 6,5 кВт
- Діаметр димоходу -130 мм
- Турбо камера допалювання
| Піч-камін (Турбо) | так |
| Матеріал топки | шамот/чавун |
| Паливо | дрова/вугілля |
| ККД при номінальній потужності | 85% |
| Емальваний корпус | так |
| Двері топки |
зі склом SCHOTT (Німеччина) |
| Завантаження палива | спереду |
| Конфорка | зверху для приготування їжі |
| Рухомий колосник | так |
| Регулювання горіння | так |
| Габарити, ГхВхШ |
51x77x48 см |
| Розміри топки, ГхВхШ |
30x42x37 см |
| Розміри скла, ВхШ | 24x18 см |
| Маса | 64 кг |
| Опалювальна площа | 70-80 м2 |
| Потужність, номінальна (дрова) | 6,5 кВт |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duval |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 6500 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Стиль каміна | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Розташування каміна | Окремо стоїть |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага каміну | 64 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики камінів на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Кам'яне вугілля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 899 ₴




