+Гарантия!

Вентилятор осьовий Вентс 125 К1, витяжною, потужність 16Вт, обсяг 180м3/год, 220В, гарантія 5 років
1 276 ₴
- В наявності
- Код: 10011-125К1
+380 (73) 522-01-97
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вентилятор осьовий Вентс 125 К1
Представляємо Вам вентилятор осьовий відомої фірми Вентс, яка є визнаним світовим лідером в індустрії вентиляції і кондиціонування!
Виробник Вентс дає офіційну гарантію 5 (п'ять) років на свою продукцію!
Вентилятор 125 К1 відмінний вибір для монтажу в побутових приміщеннях (санвузол, ванна кімната, вбиральня, душова, вітальня, кухня, кімната для прання білизни і тд), економічний, з низьким рівнем шуму, з москітною сіткою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 187 мм |
| Глибина | 116 мм |
| Монтажна висота зовнішньої частини | 142 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 19 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 187 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴
